| alinutz1234556789 a întrebat:

Buna TPU.dau funda celor care imi spun de ce nu mai pot distribui un videoclip de pe youtube pe facebook.imi spune:S-a produs o eroare.Va rugas sa incercati mai tarziu.si incerc mai tarziu si nu merge.am problema aceasta de vreo jumatate de an.

P.S M-am conectat pe alt cont de facebook si am incercat sa distrinui si a mers.Pe al meu nu merge. Dau funda celui care ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| valy_9268 a răspuns:

Pe youtube este linkul acela ce il copiezi, copiazal, si dai lipire pe facebook, unde vrei sa il distribui, si gata!