| AndreYStaR a întrebat:

De cateva zile mi-am cumparat Euro Truck Simulator 2 si ma gandeam sa imi cumpar un volan cu pedale si schimbator de viteze. Prin magazine si pe internet tot gasesc prostii de volane si la 100 de lei dar nu as risca sa imi cumpar, Imi puteti da ceva link-uri sau ceva denumiri pentru volane? 300 RON, 400RON,500RON dar nu mai mult de 500 Ron. Funda

1 răspuns:
| xToToShelx a răspuns:

Mai bine mergi si vezi cu ochii tai. Eu te-as sfatuii sa te uiti in principal dupa Genius si Logitech. Ei fac cele mai bune astfel de produse si relativ ieftine:D
Pe eMAG se pare ca asta e singurul cel mai ieftin si bun dar e 700 de lei
http://www.emag.ro/......DB6H9BBBM/