| LDCCristi a întrebat:

Buna TPU.De ce cand aprind pc-ul Avira este inchis si trebuie sa astept 2-3 min sa se deschida umbrela.Am vazut un pc mai praf ca al meu si cand aparea iconurile era si avira direct deschis.la mine dc cand il aprind pc-ul trebuie sa astept sa se deschida umbrela. daca nu astept pc merge greu greu...
2)Inainte nu facea asa... acum de ce face asa crying
3)La o scara de la 1-5 cand de bun e pc meu?
1 Gb ram
Procesor AMD sempron 2.1 GHz
Placa video Nvidia Gforce 7025/nforce 630a
Placa de baza Asrock (Placa video e incorporata)
Hard de 160 GB e pe sata
Windows sp3

1 răspuns:
| FemeiaPisică a răspuns:

Avira este printre cele mai nefolositoare antivirusuri, am avut acest antivirus de mai multe ori și calculatorul s-a virusat mereu! Când am schimbat antivirusul, nu am avut probleme.