| anonim_4396 a întrebat:

De ce mi se inchide tableta singura fara sa fac nimic? Am resetat-o de 2 ori si cand intru intr-o aplicatie se blocheaza si se inchide singura. O deschid si iar se inchide singura. A mai patit cineva? Ce trebuie sa fac sa mearga normal?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Poate fi bateria slaba, memoria prea incarcata si putina, o parte din soft gresit instalat sau deteriorat, virus, etc.
Doar vazut de un specialist cunoscator se poate depana si rezolva.

| VenomMMA a răspuns:

Eu n-am tableta. Dar s-ar putea sa fie de la soft. Poate ai luat vreun virus, ceva. Ai putea sa te duci la un specialist s-o resofteze.