| TheCritic a întrebat:

De ce te blocheaza Facebook-ul? Se pare ca sunt blocata pentru 30 de zile si nu inteleg de ce, avand in vedere ca nu sunt activa decat de 2-3 ori pe saptamana si nu stiu de ce. Pot sa ma deblochez? Mentionez ca nu am trimis cereri de prietenie, nu am comentat. Ma joc doar si vorbesc cu prietenii. Merciwinking

Răspuns Câştigător
| MarriaAmeliaA a răspuns:

Nu are cum! straight face poate ti-a spart cinve cont-ul...

2 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

Si eu am trimis vreo 10 cereri de prietenie si m-am trezit cu 2 luni blocat :/ nu puteam nici sa comentez :/ cred ca am lasat vreun comentariu rautacios :@ xD si m-a raportat. thinking Oricum trebuie sa fi facut ceva, altfel nu te blocheaza asa laughing

| Astamica123 a răspuns:

Cineva ti-a dat ban(te-a blocat)dar pentru o perioada de timp(30 zile).In acest timp nu poti comenta la poze, etc. Funda? happy