| Beautiful7 a întrebat:

de curand a aparut un virus pe chat la facebook mi-a trimis cineva,si am dat click pe el si nu stiam ce e, si dupa aceea a inceput sa trimite la toata lista de pe facebook, cineva mi-a zis ca se opreste cand trimite la toti si acum vad ca trimite de vreo 2-3 ori la aceias persoana, va rog sa ma ajutati, cum pot sa il scot sa nu mai trimita! dau funda!
http://www.mediafire.com/? 17zk7whjgdtm40j/Photo-45174.jpg

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Lexi888 a răspuns:

Asta poate sa fie si key loger deci e dezastru ca poate sati trimita si datele de logare pe facebook.Singura modalitate de a scapa de el e reinstalarea windowsului.Sau rebutarea la pc, dar se face cam greu. Funda?