| andreealitllesmileAndreea a întrebat:

De curând m-am apucat din nou de wattpad dar cand am incercat sa postez un comentariu, imi spunea ceva gen: "mai intai trebuie sa-ti validezi contul"
. vreo idee? Cine ma ajuta ia funda ^-^

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intră pe mailul pe care ai făcut contul trebuie sa ai acolo linkul pentru validare.

| andreealitllesmileAndreea explică:

Nu mi-a aparut lol.
Imi apare doar ca trebuie sa.l validez. Pe ce ar trebui sa dau pe wattpad ca sa imi arate ca a fost trimis linkul?

| StefanAlex02 a răspuns:

In meniul contului ar trebui sa ai un buton de retrimitere a mailului de validare.