| LoCkEd02 a întrebat:

De curand mi-am facut si eu update la telefonul meu Samsung Galaxy Ace la versiunea de android 2.3.6. Intrebarea este de ce nu imi merge 3G-ul (pachete de date) adica nu-mi apare nimic sus in dreapta langa baterie. Va rog un raspuns.

Răspuns Câştigător
| Kit_Lilu_1988 a răspuns:

Incearca la settings-wireless and networks-mobile network si vezi sa fie bifat : data enabled. Si vezi sa ai setarile corecte la: wireless and and network- vpn settings sa ai setarile de internet, Orange, Vodafone sau cosmote...