| Dontforgettosmile a întrebat:

TPU! De curiozitate: Baieti si fete, voi ce aplicatii aveti instalate pe telefon/tableta? happy

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jocuri: Subway Surfers, Cut the rope time travel, Pet rescue saga, Doodle jump, My talking tom, Talking Angela, Happy bird pro, Shoot bubble deluxe, Magic kaleido, Magic fluids free, Magic art, Fun with particles.
Dar am avut și Despicable me, Temple run 2, Ninja fruit, Jetpack joyride, Angry birds toate, Bad piggies, Cut the rope 1 și 2, Where's my water 1 și 2 și Angry Ran radioactive. Dar din păcate cele din urmă a trebuit să le șterg din cauza lipsei de spațiu căci consumau foarte mult. sad
Editoare foto: Retrica și Photo Editor. Din păcate am șters o groază de editoare super. Dar nu mai dau nume că sunt prea multe.
Aplicații: Yahoo mail și messenger, Twitter, Ask.fm, We heart it, Viber, Whatsapp, Simple mp3 downloader, Google traducere. OR barcode scanner, AVG antivirus, și Clean Master. Și l-am șters pe Skype.

| eviltwinnn a răspuns:

VLC si Timer. Am android.

| QweRty777 a răspuns:

Pou, My talking tom, WhatsApp, PlayTube, Real Steel WRB GTA Vice citi, Kinguser(asta si inca 2 sunt de la root dar alea 2 sunt scrise in chineza

| QweRty777 a răspuns:

Am mai avut Temple run 2, Andry bird GO, GT racing 2, Dino hunter, Fast and furious 6 si nfs shift

| ForeverAloneGirl a răspuns:

Jocuri :
Despicable me
Anodia ( windows phone 8 )
Rail rush
Zombie Tsunami
Benji bananas
Subway Surfers
Temple run 2
My Talking Tom
Aplicații :
Facebook
Messenger
Whatsapp
Viber
Pixlr express
Instagram
Pinterest