| claudiosuraj1 a întrebat:

de unde pot descarca Fl Studio mobile free? am incercat de pe niste site-uri dar nu merge.Am descarcat data,dupa APK, deschid app si nu imi merge..Stiti de unde il pot descarca?

4 răspunsuri:
| CristianCRS a răspuns:

Ti-am facut un link de download, stiu sigur ca merge (doar ca eu am un Nexus rootat si nu am card asadar copiez totul pe telefon).
Ai in arhiva fisierul.apk si folderul com.imageline.FLM,acest folder il copiezi in telefon sau pe card in folderul Android->obb, daca in Android nu ai asa ceva creeaza acolo un folder nou cu numele obb si copiaza folderul com.imageline.FLM apoi instaleaza aplicatia.apk

http://drive.google.com/......J1S2c/view

| claudiosuraj1 explică (pentru CristianCRS):

Nu imi merge, am descarcat fisierele, am dat extract pe floder in obb, am instalat apk, il deschis si imi scrie chestia aia cu you may purchase this app etc...am card, dar eu am pus totul in telefon...sa nu imi mearga din cauza asta?

| CristianCRS a răspuns (pentru claudiosuraj1):

Din ce stiu eroarea asta apare cand copiezi data sau obb in locatia gresita, asa ca mai incearca, dezinstaleaza aplicatia, si incearca sa instalezi mai intai aplicatia si copiaza folderul com.imageline.FLM in Android-> obb pe card de data asta.

| Mimo2 a răspuns:

Acum daca vrei
Il poti lua de pe APPVN