| •.•°..::paffy::..•.•° a întrebat:

Deci am telefon nokia 5228 si as vrea sa-mi dati si mie un site de unde pot sa descarc aplicati pentru el siiii mai am o intrebare cum pot sa imi pun parola la mesaje adica daca vreau sa vad mesajele sa bag o parola? >: dau fundita :X

5 răspunsuri:
| •.•°..::paffy::..•.•° explică:

@alexandra: la mine nu merge de la siguranta difera Samsung de Nokia sad

| Elial a răspuns:

Buna! la prima intrebare:

Ownskin
mobile 9
zedge

si la a doua vreau sa iti spun ac eu am Samsung S5230 si ca sa pot sa imi blochez un folder intru in setari, securitate si la blocare confidentialitate, acolo bifez ce vreau sa blochez si dau salvare, apoi imi da sa scriu un cod pin si gata. Sper ca ti-am fost de ajutor.Pa!

| DeDe_6872 a răspuns:

Nu merge sa iti bagi parola sad am si eu la felwinking dar aplicatiile nu am nici o idee happy

| Georgic7 a răspuns:

Aaplicatii de pe mibil9, zdege si parola la mesaje de pe Nokia store!