| gagiu30 a întrebat:

Buna TPU deci eu ma conectez la internet merge sa intru pe site-uri dar cand ma conectez la mesenger scrie ca e o problema la conectarea internetului si nu merge sa intru pe mess ce sa fac? fundita

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am patit si eu asa si am copiat de pe net un nou Mesenger apoi mi-a mers, desigur trebuie sa stergi Mess-ul vechi laughing

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Laura123Laura13 a răspuns:

Pai trebuie sa te conectezi la romtelecom si ai nevoie de un cod pentru a te conecta! fundita?!

| Vizcheck a răspuns:

Am avut si eu cam aceeasi problema... Poate Mesengerul este o versiune mai noua pentru PC-ul tau.Asa ca incearca sa instalezi un Y.M. mai vechi.Eu foloseam Yahoo Mesenger 9.0.Eu iti urez bafta si reusita in aceasta problema!

| emanuelmacina a răspuns:

Incearca sa te conectezi pe mail...am patit si eu asta. in messenger imi zice ca e problema la conexsiune, dar la mail imi zice ca nu recunoaste dispozitivul de pe care m-a conectat, sau ca am sters cookiurile, si te pune sa bagi intrebarile secrete, sau sa folosesti Emailul alternativ...
sper ca ti-a fos de folos daca da... funda big grin

| Catalin_Bogdan_1996 a răspuns:

Incearca sa setezi data si ora corecta, mie asa mi s-a intamplat sper ca ti-am fost de folos!