| Annndraa a întrebat:

TPU! Dimineață am avut o problema cu wireless-ul și deși era conectat nu mergea nici pe laptop și nici pe telefon. De câteva minute tot încerc sa ma conectez de pe telefon (p.s: pe laptop merge) însă îmi arata " salvat, securizat" și nu se conectează. Mi-am repornit telefonul de mai multe ori, dar nimic.
Ce ar trebui sa fac? Va rog sa ma ajutați cat de repede!
Mulțumesc mult!

4 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Da-i un restart la modem. Daca nu merge suna la providerul de internet pe care il ai si ceri explicatii.

| Annndraa explică (pentru MskDesign):

Nu ma prea am cu astea, imi poti spune mai detaliat? Te rog

| MskDesign a răspuns (pentru Annndraa):

In spate la modem ai un buton unde trebuie sa scrie on/off.Inchide-l si asteapta minim 10 secunde dupa care apesi din nou pe acelasi buton.Astept raspuns cu rezultatul. Apropo, cum scrii acum daca nu ai net?!

| Annndraa explică (pentru MskDesign):

Am inteles. Pt ca pe laptop imi merge netul, dar nu pot sa ma conectez de pe telefon.