| R1pstar a întrebat:

Buna TPU edci parinti miau parolat leptopul si vr sa aflu parola cum sa fac fara sa o schimb a apropo am windows 7 ultimate

11 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Incearca sa scrii corect si parintii vor deparola leptopul.

| zickuo a răspuns (pentru mira):

Corect! rolling on the floor

| BogdantheDreamer a răspuns:

Parintii au facut asta spre binele tau. Ar fi ok sa respecti programul stabilit de ei.
Salut!

| spaghetty a răspuns:

Daca nu stii sa stergi istoricul. Pe google chrome apesi CTRL - SHIT - N si intri in modul incognito laughing

| lovemeoana a răspuns:

Nu ai ce sa faci happy

| xBlaise a răspuns:

Doar in 4 pasi poti sa-i aflii parola
1. Du-te la scoala, cauta-l pe profesorul de romana si spune-i sa-ti dea cateva lectii gramaticale
2. Citeste mai multe carti/poezii sa inveti cat mai multe cuvinte.
3. Daca vezi ca tot asa scrii/vorbesti (plin de greseli gramaticale) nu mai incarca sa aflii parola fiindca ei si-au dat seama ca esti analfabet.
4. Daca nu ai citit pana aici ...sinucide-te... sincer esti paralel cu gramatica "||"
5. Vad ca ai parintii de treaba daca ti-au bagat parola. (sper ca stii ce vreau sa zic |gramatica|)

| Spintecatorul27 a răspuns:

Nu ai ce faci. Mai deschide DEX-ul.

| Pendek a răspuns:

Te-au prins când te uitai la XxX pe net văd că așa ai și numele.

| Sergiu246 a răspuns:

Prin parolat laptopul cred ca vrei sa zici cac tia blocat Userul...e usor iti faci alt user "Administrator" intri pe cmd si : Scrieti comanda (fara ghilimele) "net user NUMELE-USERULUI *"
4) Scrieti o noua parola + Enter
5) Scrieti aceiasi parola + Enter sper ca te-am ajutat si eu am tot windows 7 ultimate..si mia mers.Bafta

| MaxCupcake a răspuns:

Roaga-i frumos sa-ti scoata parola...O minciuna... Spunele ca ai participat la un concurs, oricare matematica, romana....Si ca vrei sa vezi pe ce loc ai iesit...

| Andrada20000 a răspuns:

Nu ai cum sa schimbi parola, cel mai bine ai vorbi cu ei in legatura cu asta si poate te vor lasa din nou pe el big grin