| Daniel235 a întrebat:

Eu am o problema destul de grava! Cand navighez pe internet uneori imi da blue screen sau mi se face ecranul negru si trebuie ca sa il reastartez. Alta problema ar fi ca atunci cand intru in minecraft multiplayer pe un server, cand ma intalnesc cu player imi da blue screen sau mi se face ecranul negru si ramane asa, asa mi se intampla si pe metin2! Va rog din tot sufletul ajutati-ma!
Dau funda si vot GARANTAT celui care ma ajuta!

1 răspuns:
| Carol556 a răspuns:

Poate ai o problema cu monitorul si eu mi se mai intampla eu inchid calculatorul dar se deschide din nou si nu e nimic pe monitor.Eu am la priza de la calculator un buton care da power off la monitr si calculator eu l-am incercat si merge.