| alex_9656 a întrebat:

Hristos a inviat! AM si eu o problema. A trebuit sa shimb monitorul meu cu inul vechi cam 1998 simens nixdorf. Nimic grav insa peste ceva zile imi a aparut acea problema in care imi spuna ca Windows-ul meu este o copie. Acum nu pot sa intru in niciun joc EX minecraft nfu ug2 etc care pana acum mergeau. AM incercat sa instalez unul nou si imi da o eroare cu ceva,, Bios". PLZ ce pot sa fac? dau funda like pe orice PLZ

3 răspunsuri:
| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Trebuie sa intalezi un crack la windows.

| AlinKun a răspuns:

Pai ce eorare da ca nu putem sa te ajutam daca nu spui exact si in caz ca folosesti windows 7 atunci scoate-i genuine-ul cu rem0vew@t

| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

Mai bine iti reinstalezi tu windowsul