| Comsa_Luiza_1987 a întrebat:

Ieri cand am vrut sa intru pe fb mi-a aparut ca folosesc un nume fals, l-am schimbat si acum cand ma loghez imi apare "You should receive an email form us soon. Thanks for you patience". Cand intru pe id-ul de mess si dau sa citesc email-urile imi apare sa ma loghez din nou si imi cere numele unghiului favorit problema e ca nu mai stiu ce am pus cand mi-am facut id-ul.Ii mai pot face ceva? Sau nu... sad

1 răspuns:
| iiulian8 a răspuns:

Vor astia sa cenzureze facebook-ul care pana acum era retea de spionaj, sfatul meu : nu mai intra pe fb si fa-ti cont pe alta retea.