| Baraumba a întrebat:

Imi poate spune cineva daca un card de internet pentru tableta\telefon e compatibil si pentru laptop? Daca da, de ce pe laptop-ul meu nu merge? Am instalat driverul modemului, am bagat cardul dar nu se intampla nimic. FUNDA

3 răspunsuri:
| Tehnik a răspuns:

Ce model de laptop ai?

| Baraumba explică:

Laptopul e un DELL PP13S cu modem intern Sierra Wireless MC8775. Driverul modemului l-am downloadat de pe site-ul celor de la Lenovo, ca pe cel de la Dell n-am gasit nimic, dar ma gandesc ca e ok devreme ce mi-l arata instalat in Device Manager.

| Baraumba explică (pentru Baraumba):

Nu ma poate ajuta nimeni? sad