| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU imi puteti spune un laptop bun pentru gaming si cu memorie multa? Dau funda la primul raspuns!

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Sigur ca DA! Iata unul dintre cele mai bune : Asus ROG 751! big grin Bafta!

| Nimeni10 a răspuns:

Mai bine iti faci un pc, mult mai performant din bucati, laptop-urile pentru gaming sunt scumpe, de banii aia iti faci un pc mult mai bun, Alienware daca vrei laptop gaming, dar eu iti recomand pc, daca vrei gaming de calitate.

| RB26DETT a răspuns (pentru Nimeni10):

Laptopul il pui in geanta, iei incarcatorul, mouse-ul, ai plecat oriunde, PC-ul ia bucata cu bucata, nu-l poti folosi chiar oriunde, etc... baiatul vrea laptop, vrea ceva portabilwinking

| lBroken69 a răspuns:

Alienware cele mai bune.
http://www.alienware.com/landings/laptops.aspx#! prettyPhoto