| RMS97 a întrebat:

In primul rand vreau sa va salut! In al 2-lea rand vreau sa va zic ca am telefon Samsung GT-S5230 si as vrea sa stiu, daca pe el se poate vorbi prin mesaje tip conversatii, ca si la Iphone si la alte telefoane la care se poate.si daca stiti, cum as putea sa imi pun si eu? Funda pentru cel mai bun raspuns!big grin

Răspuns Câştigător
| Marian13546123412434 a răspuns:

Si eu am acelasi tip de telefon, dar trebuie sa-ti cumperi o aplicatie speciala de la un service. Sperc ca ti-am fost de folos.