| Candy a întrebat:

buna TPU!
la messenger se poate vedea arhiva { adica ce ay vorbit inainte cu cineva}
cum o pot vedea?
cine exprima mai bine{ may explicid } i-a fundita

9 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Daca messengerul este setat sa salveze covorbirile se poate, clic pe contacts\message archive...se deschide arhiva.

| Millanteria a răspuns:

Mai intai dai sus la `Messenger`, apoi la `Preferences, apoi, in stanga cauti `Archive`(e a 4-a din rand)! Apoi dai : `Yes, save all of my messages, but clear them each time I sign out`! Apoi dai `Apply` si apoi `Ok`, apoi inchizi casuta! Dupa ce ai facut toate astea, dai de sus `Contacts` apoi click pe `Message Archive`, si vezi tot ce-ai vorbit. Sper ca te-am ajutat:*
fundita?batting eyelashes

| SkittlesS a răspuns:

Daac ai vb si mai esti online pot sa iti spunwinking

Deci:

Stii lista cu prieteni? e in un dreptunghihappy
mai sus e poza ta si numelewinking
Deasupra scrie:Messenger,Contacts, Actions, Helptongue

Click pe Contacts
Acolo este message arhivebig grin

Funda?:*

StupiDream:X:*happylaughingbig grintongue

| MadduM a răspuns:

Da, se poate, dar depinde de setarile tale la messenger. Pentru a verifica dacă ai activată archiva du-te în Messenger-Preferences-Conversation History ( eu am messenger beta și nu știu dacă îl ai la fel).
Salvează opțiunea care îți place(preferabil aceea de ați salva arhiva tot timpul, cine știe când ai nevoie? ( Keep a history of all my conversations)
Apoi, du-te pe persoana respectivă cu care vrei să-ți vezi arhiva, dă dublu click și apasă Alt+Shift+V. Sper că te-am ajutat. Pupici!

| Candy explică:

Merge, dar la uny ii arata ce au vorbit acum 1 luna dar mie acum 5 min cryingcryingcryingcrying

| Ligiutza_4357 a răspuns:

Saluthappy! mergi la contacts si dai clikhee heesi akl mai jos scrie "conversation history"si dai clik apoi akl iti arata conversatile de cand ai instalat ultima data messingerulhappy nu iti cer fundita dar macar un votbig grinte rogbig grin

| dαɴЗ a răspuns:

Dai click dreapta pe persoana respectiva, si este undeva acolo jos Message Archive sau ceva de genu succes :*.

| BetaAlfaGamaDelta a răspuns:

Da daca ai salvat ce ai vorbit cu cineva sau daca e pe ziua de azi dai la mesage arhive. Funda?

| xInnaAlinaxD a răspuns:

Salut, iti voi explica eu. tot ce trebuie sa faci e sa dai click dreapta pe acea persoana iar apoi pe Message Archive. si iti va aparea convorbirea voastra. sper ca te-am ajutat fundita?