| username5065 a întrebat:

Ma gandeam sa imi cumpar un laptop nou. Eu ma gandeam la Alienware M17xR3 Base Nebula Red cu procesor Intel® CoreTM i7-2820QM 2.30GHz, 8GB, SSD 256GB, nVidia GeForce GTX 580M 2GB, Microsoft Windows 7 Home Premium.Am auzit ca este bun mai ales pentru gaming.Voi ce ziceti? Ce laptopuri imi mai recomandati?

2 răspunsuri:
| Wolfenstein a răspuns:

Sincer,nu prea ţi-aş recomanda un laptop, mai ales pentru o chestie specifică calculatoarelor, aceea de gaming.
Dupa părerea mea, mai bine ţi-ai face un PC pe piese, decât sa-ţi cumperi un laptop...Acesta este sfatul meu.
Acum revenind la problema ta.Nu cred ca este cea mai inspirată idee de a-ţi cumpăra un laptop aşa de scump...Îţi cam consumi banii aiurea dândui pe acel laptop. Dacă tot veni vorba, iaţi frate un d'ăsta:http://www.emag.ro/......EDDVDBBBM/

Răspuns utilizator avertizat