| SpEed07 a întrebat:

TPU! Ma joc Minecraft.Cand dau in copac sau in pamant, il distrug pentru o secunda, dar dupa aceea reapare la loc! De ce se intampla asta si care ar fi solutia ta? FUNDA!+O BERE!

Răspuns Câştigător
| FrateleGroparuluiVesel a răspuns:

Un mic bug...Incearca un restart. fundita pls?

2 răspunsuri:
| Steve_Stefan_1993 a răspuns:

Nu e neaparat bug... Daca esti pe un server oficial gen MC Romania, atunci iti trebuie op de la adminii sv-ului. Daca insa esti pe singleplayer, atunci da, este un bug.

| Laur47 a răspuns:

E din cauza LAG-ului.Baga modul Optifine sau mai cumpara niste RAM-i. Uneori daca jocul merge greu(sacadat)cand distrugi un bloc reapare din cauza ca jocul merge greu. O alta solutie e sa intri la setari si dai la minim/off (valori mici) A III-a solutie ---> Calculator NOU happy Unde e berea pe care ai promis-o?