| anonim_4396 a întrebat:

Buna,TPU! Ma poate ajuta si pe cineva cineva care se pricepe sa lucreze in power point? Am inceput sa fac o lucrare in power point,dupa ce am reusit sa creez cateva slide-uri,am iesit si am salvat ceea ce-am realizat,apoi am redeschis si nu ma mai lasa sa fac nicio modificare,nici sa creez alt slide, am sters programul si l-am reinstalat si tot nu merge, am Microsoft power point 2007. Ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
| user017 a răspuns:

Buna, daca nu ai umblat la setarile de restrictionare document ar trebui sa poti modifica lucrarea.