| Alle15 a întrebat:

Buna TPU.Maine imi vine telefonul lg t300 cookie lite black-red de la abonament vodafone. Uni imi zic ca e naspha alti ca e cool. Voi ce parare aveti? Sa il iau?

Răspuns Câştigător
| valentinalina a răspuns:

Mijtooo ia-ti.l; x; X
are dreptete anduu sunt gelosi:*

10 răspunsuri:
| Alle15 explică:

Ia mai du-te dracu(scuze TPU pentru cuvant). Analfabeta e mata.ba cacaciosule.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unii zic ca e naspa, altii ca e cool. Tu ce zici? In functie de asta vezi si cum procedezi. Ce zic unii sau altii e mai putin important (ca sa nu zic deloc).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BUBU un telefon mobil e pentru a vorbi la el nu pentru fite sau pentru cine are mai fain doamne cata superficialitate eu am avut si n97 si n95 si LG kp 502 si totusi mi-am luat un Nokia 6300 telefon clasic rezistent pentru a vb la el doamn CATA SUPERFICIALITATE

| Satisfaction a răspuns:

Mie imi place...si in primul rand trebuie sa iti placa tie nu altora ca tu te folosesti de el nu altii.

| AndruȘșca a răspuns:

Buna.
Eu cred ca sunt gelosi.adica este forte frumos telefonul.
Nu trebuie sa faci ce zic ei.
Mai bine sa-l iei!winking

| GeorgianaVonGrunge a răspuns:

Mie nu imi place.
Merge naspa la meniu, si nu are pix la el.
la mesaje adauga mai multe litere. iar cand dai sa suni la cineva iti fuge la altcineva de sus/jos...
L-am avut si eu 2 luni, acum e al mamei.
Eu iti rrecomand Samsung Corby TXT, e foarte bun!
In general nu imi plac Telefoanele cu Touch Screen.

| Marius_Mesteru_1977 a răspuns:

Http://www.gsmarena.com/lg_cookie_lite_t300-3412.php
In link ai specificatiile tehnice complete!
Vezi ca sunt si review-uri pe youtube in limba romana despre el, asa sigur iti vei face o parere!

| alex_8031 a răspuns:

Eşti cam analfabetă

| sebyskull a răspuns:

Daca doresti un fashon e telu perfect daca il vrei pentru aplicatii, muzica, sau fotografii ia-ti un Nokia 5228 si le ai pe toate la un loc si fashon si performante cu un milion in plus

| FreaxxKid77 a răspuns:

EI sunt gelosi pe tine si vor sa te faca sa ai si tu telefon ca ei.