| FashionVictim93 a întrebat:

Buna TPU.mi-a expirat astazi licenta la windows ..cat timp imi va mai merge fara licenta? am nevoie de el pana sambata si as dori ceva sfaturi cum as putea sa il tin activ pana atunci...multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
O sa iti mearga si fara licenta la fel cum ti-a mers si pana acum, doar ca iti vor aparea acele mesaje legate de activarea windowsului.
Ca sa nu iti mai expire licenta, cumpara-l.
Pace!

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cum ai ramas fara licenta nu inteleg

| K0sti a răspuns:

Da! Explica-i si lu' RAY25TM ca el nu intelege, da se ocupa de calculatoare si de tehnici de mas-turbare! Numai ca el mas-turbeaza limba romana!

| soloangel01 a răspuns:

TPU nu sustine pirateria.
Cauta pe net WindowsLoader si instaleaza-l. Mai bine cauta un tutorial pe youtube. Bafta!