| Daaanciu a întrebat:

mi-am achizitionat un router wireless marca T-com speedport w701v la mana a doua, dar nu stiu sa-l configurez. am tot ce-mi trebuie, dar cand am cautat pe net cum se face totul este in germana si nu am inteles nimic. ma ajuta si pe mine cineva?

Răspuns Câştigător
| Icar25 a răspuns:

Http://192.168.2.1 aceasta este adresa routerului pentru configurare pot sa il configurez eu dar trebuie sa ai instalat team wiewer. gaby_ub40@yahoo.com ma gasesti la adresa asta daca vrei sa stam de vorba.

1 răspuns: