| AndreeaFatu a întrebat:

mi-am cumparat azi un micro SIM de la Vodafone cu abonament internet 3g si l`am pus in iPad. Nici acum nu pot intrat pe internet...imi spune ca nu sunt conectata la nici o retea celulara. Ce as putea sa fac ca sa functioneze internetul?:-s

1 răspuns:
| anonim555344 a răspuns:

Intra la configurari sau setari cum scrii activeaza modul avion si apoi dezactiveazal ai sa vezi ca mere nu tine modu avion activa decat 1 secuda dubaiea dezactiveazal sea afla primul pe lista de la setari