| MeNoNヅ a întrebat:

Mi-am cumparat un Nokia C3 si nu stiu cat trebuie tinut pentru prima data la incarcat! Mi s-a mai zis ca 12 ore sau 10 ore... depinde de aparat!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Liviucu a răspuns:

La noile telefoane nu mai necesita formatare. Insa pentru siguranta trebuie sa intrebam de astia din magazin. Desi de cele mai multe ori habar nu au ce-i cu viata lor. laughing

| Magnifico a răspuns:

Vrei sa ii formatezi bateria? Din cate stiu eu ar trebui sa il descarci complet apoi sa il lasi 12 ore la incarcat si sa repeti treaba asa de 2-3 ori.Baftawinking

| Dennys1521 a răspuns:

Si eu am tot un c3, si eu am fost curios si am intrebat la magazinele Vodafone acest lucru
si mi s-a zis ca ca bateria este formatata din fabrica si ca nu mai trebuiewinking