| MissLaura a întrebat:

mi-am instalat seven transformation pack 5.1 si nu stiu cum sa il dezinstalez. ma poate ajuta cineva? e cam urgent din cauza ca pc'ul meu merge fff greu si se inchide fara motiv si vreau sa scap de programul asta cat mai repede! va rooog!

Răspuns Câştigător
| DraGfirE a răspuns:

Da-mi un mesaj privat cu id tau ca ti-l rezolv eu.

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ai mai multe posibilitati: 1.Start/All Programs/Seven transformation si uninstall, daca are aceasta optiune. 2.Start/Control Panel/Add or Remove Programs/Seven transformation si dai Remove. 3.My Computer/Local disk C/ Program Files, clic dreapta pe Seven transformation si dai Delete. 4.Descarci si instalezi un program de dezinstalare cum este si Revo uninstaller. 5. Daca nu reusesti cu niciuna descarci si instalezi Unlocker, este un program care se foloseste pentru a dezinstala programe care nu pot fi dezinstalate altfel. Succes si numai bine!

| vioreld a răspuns:

Intrii in start > settings > control panel > add or remove programs si cauti acolo in lista cu programel instalate pe pc seven transformation pack 5.1, dai click pe el si in dreapta ai un buton,, remove", dai click pe el si il dezinstalezi

| Alyn1998 a răspuns:

Sigur nu e de l; a transformation pack indiferent ce calculator nou/vechi ai dar sigur ai virusi de ti se inchide
dai update la antivirus (antivirus bun si free e AVIRA)
si scaneaza totul si vei vedea ca nu iti va mai merge greu
dar daca totusi vrei sa il dezinstalezi incearca asa:
Start>Control Panel>Add or remove programs astepti putin sa apara toate programele si apoi iti cauti transformation pack-ul si dai remove si gata
dai si mie o funda ca sunt nou si nu prea am

| 1n3x a răspuns:

Start->control panel -> programs and features

| mitici007 a răspuns:

Start,control panel, add or remove programs, clik pe seven transformation pack 5.1 si si dai remove

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te-nveti minte sa mai instalezi rahaturile astea care-ti fac XP-ul sa arate ca o sorcova!