| RaDu0009 a întrebat:

Mi-am instalat windows nou si am pierdut toate pozelecrying((... Cine ma poate ajuta sa recapar pozele.

Răspuns Câştigător
| DesertRat95 a răspuns:

Din pacate nu poti... Trebuia sa le salvezi pe un HDD extern sau stick atunci cand ai vrut sa schimbi windowsul. Nu mai poti sa le recuperezi din pacate.

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Slabe sanse, incearca cu un program de recuperari date gen Recuva, insa repet slabe sanse

| cuvant a răspuns:

Se pot recupera... doar ca trebuie sa vedem diferite lucruri... nu mai instala nimic pe calculator,. scrie-mi pe privat si vorbim

| DanielPH a răspuns:

Poti incerca asta : My Computer ->Disc Local (Chappy->Windows.old.000->Utilizatori->(Acum alegi Windows-ul precedent)-Acum cauti folderul in care sunt fotografiile big grin
Dar daca s-a sters si asta, atunci nu mai ai nici o santa.

| Alion a răspuns:

Le poti recupera cu ajutor specializat, daca nu ai formatat partitia pe care se aflau pozele(cauta in computer un dosar care se numeste windows old). singur acasa nu ai cum. cauta pe cineva care se pricepe la calculatoare si el te va ajuta daca dosarul exista.

| jessi12 a răspuns:

Asa am patit si eu. Cineva mi-a schimbat windows-ul si a zis ca a salvat pozele.dar de fapt nu le salvase. Si nu le-am mai putut recupera.

| RaDu0009 explică:

Multumesc tuturor de rsapunsurile voastre!

| Moucha_Yannis_Nicholas_1995 a răspuns:

Cool I just got a free Minecraft gift code at http://freeminecraft.cc