| alchoeN a întrebat:

mi-am luat un pc cu NVidia gtx 760 si i7, si nu prea merge bine gta v, de >ce? imi trebuie si covoru mai bun sau de ce? Si am auzit ca cocosu e gaina si gaina e cocos, atunci omul e gaina nu? doamne doamne nu inteleg... astept raspuns

Răspuns Câştigător
| TheNiGhTCoReLV a răspuns:

Tehnic are trebui sa iti mearga in 60 de fps-uri, foloseste un program sa vezi fps-urile

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Pai daca ai luat INvidia, astea sunt invidioase si nu merg. Trebuia sa iei ATI!