| anonim_4396 a întrebat:

mi-am reinstalat windows-ul si nu am ma pot conecta la internet deoarece calculatorul nu vede routerul. La laptop merge insa nu pot sa ma conectez la internet sa mi iau programele pe care le aveam inainte sa l reinstalez. funda

Răspuns Câştigător
| FlorinDiablo a răspuns:

Nu ai driverul de LAN instalat si de aia nu til vede, dar de ce nu bagi cablu care intra in rooter direct in placa de retea?

2 răspunsuri:
| catalinantena1 a răspuns:

Cea mai buna metoda este urmatoarea:sa apelezi compania de la care ai internet, iar ei sunt obligati sa iti repare aceasta problema! Este ceva eficient, si sigur! Decat sa instalezi fel de fel de programe incopatibile si fara efect.Suna acolo!

| ChiOooo a răspuns:

Mz da am rez inainte sa spui florin am instalat driverele