| alexandrei1 a întrebat:

mi-am uitat parola pe snapchat si am dat la forgot your pasword o trecut 48 de ore si nu mi-o trimis mail sa pot sa imi resetez parola ce sa fac sa o recuperez dau funda!

1 răspuns:
| N1GHTMAR3 a răspuns:

Mai incearca inca odata sa dai forgot la parola, daca nici acum nu primesti prin mail resetarea atunci : ori contul de la e-mail e prea nou, ori este o problema de timp la aia, pana iti vor trimite resetarea. Sper ca te-am ajutat! ^^