| adrili10 a întrebat:

Buna TpU mi-asi dori sa imi cumpar un telefon.Ce parere aveti despre Serioux whisper x2. Este bun, si as vrea sa stiu daca este telefon sau tableta. ofer funda.

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Numele de firma al telefonului spune totul. Nu este intocmai un telefon foarte bun. Display mare, de o calitate foarte proasta, memorie ram insuficienta, si lista poate continua.

| RaduTN a răspuns:

Este un telefon destul de ok pentru multimedia, dar cand vine vorba de gaming cei 512mb ram vor fi umpluti imediat asta ducand la lag chiar la blocarea jocului.