| ReMusS a întrebat:

Buna TPU nu imi merge tastatura si mouse-ul cand il pun in spate acolo unde e fara USB unde e rotund, ca asa am mufele la tastatura si mouse nu imi merge de loc,iar am incercat sa schimb windowsul si imi zice asa

Windows has encountered a problem communicating with a device connected to your computer.

This error can be caused by unplugging a removable storage device such as an external usb drive while the device is in use, or by faulty hardware such as a hard drive or cd-rom drive that is failing. Make sure any removable storage is properly connected and then restart your computer

Va rog ajutor dau funda!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| HappyGrumpy a răspuns:

Exista un adaptor pentru usb, si ies aman2 mufele rotunde, dar la ce ai problema asta la pc sau laptop, poate nu e destinat pentru tastatura, mai sunt mufe rotude si pentru S-video. sa nu le incurci.

| Cosmyn96 a răspuns:

Ai incercat si cu alta tastatura, poate problema nu este de la pc, daca problema nu este la tastatura, incearca sa instalezi driverele usb pentru windowsul tau, sper sa iti rezolvi problema.