| misterio666 a întrebat:

nu-mi merge youtube am windows nou si nu-mi merge cand intru pe youtube se tot incarca.Ce sa fac, dau funda pentru cine ma ajuta

Răspuns Câştigător
| SasNetRomania a răspuns:

Adobe flash player
si Adobe shockwave!

3 răspunsuri:
| IancuSilviu a răspuns:

Ia flash player, incearca google chrome

| NoName234 a răspuns:

Daca ai windows nou nu ai instalat ADOBE FLASH PLAYER(este un plugin pentru video):
1.intri pe google scrii download Adobe flash player
2.l-ai descarcat
3.il instalezi ATENTIE!(Cand il instaldescezi nu mai trebuie sa fie deschisa nicio fereastra jos doar instalarea lui)
3. Dupa ce s-a instalat restarteaza pc-ul si gata iti vor merge videoclipurile de youtube perfect
FUNDA?

| Don714 a răspuns:

Instaleaza in primul rand Adobe flash player apoi daca nu merge incearca sa instalezi alt browser de ex mozil firefox chromke opera safari sau ceva. FUNDA?