| Niku3 a întrebat:

nu pot sa fac cd-uri audio in format track, am incercat cu nero si cu windows media player, se incarca pana la 7% si apoi imi da eroare. Precizez ca cd-urile sunt goale si nu sunt zgariate, care ar fi motivul de nu-mi da voie sa le fac?

5 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Din cate am inteles din explicatiile tale este din cauza dvd-rw, schimba-l.
Este in jur de 70-80 Roni, pe aici se invarte pretul.

| Niku3 explică:

Am incercat sa fac si cd-uri cu muzica in format mp3, chiar si un windows bootabil, se incarca 100% imi zice ca s-a finalizat cu succes, dar cd-urile sunt goale. Nu stiu, care e problema, DVD-RW imi citeste toate cd/dvd-urile, dar de scris nu mai vrea deloc.

| Niku3 explică:

Benito2014 problema nu este ca nu stiu sa fac un cd cu trackuri, problema, dupa cum am vazut, se pare ca este unitatea mea optica care nu mai inscrie nimic pe cd-uri, desi nero imi arata 100% terminat cu succes, ele sunt goale.

| catalin48 a răspuns:

Se poate sa fie defect blu ray, ar fi o solutie!