| FataDinVis a întrebat:

O intrebare mai interesantaaalaughing), cine poate sa imi zica ce aparat foto pot sa aleg dintre toate acestea dar ma refer la cel performant: Benq, Nikon, Sony, Fujifilm. Daca imi puteti spune si denumirea aparatului, ex Benq gh600. Fundaaa!:*:*:*

Răspuns Câştigător
| cflorin11 a răspuns:

Depinde ce doresti la un aparat. la cele care sunt facute de firme precum Sony platesti mult doar pentru nume si atentie nu are traditie in lumea foto. ce zici de fulifilm 3200 care are renume in foto zoom mare iso ridicat performante ridicate si pret bun

8 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Recomand Nikin sau Fujifilm.Succes

| ღSคภ๔яค a răspuns:

Nikon e bun^^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă e vorba de performant, scoate Benq de acolo. Este divizia de produse ieftine a celor de la Siemens, numai performanţă nu trebuie să ceri de la ele. Altfel, dacă vrei aparat performant încearcă un Mamiya. În general preţurile la ele pleacă de la câteva mii de euro.

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Nikon big grin Nikon D1000
winking

| cosminc a răspuns:

Nikon, iti recomandwinking eu am si e suber bun.

| Cameleonnn a răspuns:

Nikon d7000 are tata şi e f bun.

| alexpoint a răspuns:

In functie de cati bani dispui si ce gen de aparat foto doresti sa cumperi (Ex. dslr, compact) iti pot recomanda ceva care sa te multumeasca. Ca si firma din cele de mai sus recomand Nikon daca doresti DSLR, dar daca doresti un compact atunci si celelalte firme au variante bune. Bineinteles in functie de performante si pretul este altul.

| FataDinVis explică:

Eu ma refer care face poze mai bunee?big grin