| DyannaDya a întrebat:

Pe contul meu de youtube, mi-am activat modul de siguranta, si acum nu mai pot vedea comentariile din cauza acelui mod de siguranta.Am intrat la setari dar nu stiu de unde sa il deselectez. Ma poate ajuta cineva? happy

1 răspuns:
| Andreea069 a răspuns:

Buna! Te duci in coltul din dreapta sus si ii dai pe sageata de langa poza de profil, dupa aia dai pe setari. Si apoi te duci in josul paginii si ai sa vezi ca scrie Safety: ON. Si apasa acolo si da pe OFF.winking