| NiallsFutureWife a întrebat:

Buna TPU

Please help!

Deci mi-am luat telefonul Samsung S5230 Hello Kitty si nu porneste internetul

Inainte sa iau acest telefon.am avut Samsung Gt S3370 si am activat internetul web n walk ...trebuie sa precizez ca am abonament cosmote

Deci acum am dezactivat internetul web n walk deoarece pe acest telefonul nu merge...

Va rog ajutati-ma. cum procedez cum activez internetul ce fel de internet si cum

Poate aveti acest telefon si stit

Multumesc...Toate raspunsurile au vot. iar cel mai bujn raspuns FUNDA + VOT

1 răspuns:
| DjAxL a răspuns:

Pai tot ce stiu este ca difera de telefon si de setarile din fabrica.Cel mai bine suni la serviciul de relatii cu clientii cosmote si ii intrebi ce sa faci, sau sa te duci cu el la un service in cel mai rau caz pentru ca la orice lucru te taxeaza, din pacate.Deci fa cum ti-am zis prima oara. poate ca nu la asta te asteptai, dar atata stiu si eu.