| CreEppY a întrebat:

puteti sa imi recomandati un procesor si o placa video bunicele pentru gaming pana in maxim 600-700 de lei total? Mersi frumos.

6 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Nu exista asa ceva.

| dragosbogdan001 a răspuns:

S-ar putea fa fie putin cam greu sa le gasesti pe amandoua fara un calculator laughing

| dragosbogdan001 a răspuns:

Bugetul este cam mic daca vrei ceva bun, zic eu...

| Rav3n a răspuns:

Placa de baza H81M-D in jur de 250 lei si Procesor Intel G3420 in jur de 300 de lei. Nu o sa ai performante iesite din comun dar cu o placa video buna e ok happy La placa de baza e discutabil.

| CreEppY explică (pentru Rav3n):

Am spus placa video si procesor, nu placa de baza si procesor happy

| Rav3n a răspuns (pentru CreEppY):

Scuzele mele, nu eram atent happy
Placa video Sapphire Radeon R7 250X 2GB GDDR5 128bit si procesor depinde pe ce socket. Pe 1150 G3420. Totalul ar fi de 740 de lei.