| DarkSunshiine a întrebat:

Recent mi-am actualizat iPhone-ul 4S si din pacate am ajuns in situatia in care nu imi pot accesa telefonul deoarece mi-am blocat contul iCloud. Sarind peste detalii, stiu ca nu ii pot face nimic, insa as vrea sa stiu unde il pot returna si daca pot sa ma aleg cu ceva de pe urma lui. Multumesc!

1 răspuns:
| anonimus200613 a răspuns:

Ati putea vinde din piese, dar nu prea aveti cine stie ce componente in el, dar da cel mai bine duce ti l la un service si intrebati cat ar da pe piesele lui