| Fagaras_Robert_1974 a întrebat:

recent mi-am cumparat fifa 14 ULTIMATE EDITION. Acest ULTIMATE EDITION contine un cod care daca il bagi iti da 24 de pachete gold si niste echipe. Eu am bagat intai cod de echipe si a mers, cand am vrut sa bag si codul pentru pachete spune ca este incorect. Am incercat de o gramada de ori sa mai bag, am urmat si instructiunile dar tot nu a mers
PS: Am incercat si pe contul de Romania si pe cel de Anglia dar nu a mers sad

1 răspuns:
| Daniellllll1 a răspuns:

A aparut fifa 15 de mult, nu inteleg de ce ti-ai luat fifa 14...