| Msh13 a întrebat:

kiss recent mi-am descarcat aplicatia DRIVE din magazin play, mi-am incarcat acolo toate pozele cu ajutorul unui cont de gmail. Daca imi schimb telefonul, descarc aplicatia si ma loghez cu acelasi cont de gmail, pot vedea pozele care le-am salvat de pe telefonul vechi, nu? ( dau funda) kiss

Răspuns Câştigător
| Nelu62 a răspuns:

Le poti vedea de pe ori ce alt dispozitiv. Fisierele nu sunt stocate in telefon ci intr-un server pe care il accesezi cu Gmail.

1 răspuns:
| Petre_Costyn_1993 a răspuns:

Da, asa e.