| anonim_4396 a întrebat:

Recent mi-am instalat windows 7 ultimate pe 32 bit si acum as vrea sa-mi instalez net framework 3.5 dar am o problema.
De fiecare data cand vreau sa deschid intaler-ul imi apare ca imi cere permisiunea ca sa il deschid (Run as administrator) si nu se intempla nimic, nu se deschide instaler-ul deloc.
Deci ce trebuie sa fac sa mi se deschida instaler-ul?
Raspunsul care merge FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Lion_Rock_1996 a răspuns:

Probabil ca nu ai Windows Instaler(3.1)...sau ca este un instaler blocat...ca sal deblochezi trebuie buie sa faci urmatoarele[Click dreapta pe el->Properties->UnBlock]

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Net Framework ti le iei din updateurile de la windows! Te asteapta deja, nu ai decat sa le instalezi!

| cristimihailov a răspuns:

Instaleaza.net 4

| al3xander a răspuns:

La windows 7. net framework 3.5 este deja integrat, installer-ul este doar pentru windows xp.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai browser care salveaza ce descarci in folder descarcari? Vreau sa spun,, descarcari,, e scris cu diacritica? Adica folderul se numeste downlaods sau descărcări?