| Siiimo a întrebat:

recent sunt fericita posesoare al unui HTC 7 mozat. Am o mica problema cu internetul. Sunt in Vodafone. Pe cartela am activata o extraoptiune cu internet pe mobil... am intrat in telefon la setari la `internet sharing` am activat...dar tot cu merge. Oare trebuie sa dau vreun mesaj la Vodafone pentru a instala internetul pe acest telefon?

1 răspuns:
| ClaudiuAl3rx a răspuns:

DA! https://www.vodafone.ro/......telefoane/ da la configurare automata Trimite setarile prin SMS si urmeaza instructiunile.