| Luci88 a întrebat:

Samsung wave 2 Are magazin play in el? se poate instala WhatsApp pe el? stie cineva? s-au daca are android? Funda Si Vot:X

Răspuns Câştigător
| LenoreVoldaren a răspuns:

Samsung Wave nu are magazin play si nici Android OS. In schinb are Samsung apps de pe care poti descarca aplicatii mai putine, si are sistem de operare Bada.

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Are Bada OS.magznul play este de la Google, adică pentru Android. Aplicaţiile de acolo nu sunt compatibile cu Bada OS-ul.
Eventual poţi descărca de aici:
http://apps.samsung.com/venus/topApps/search.as
cauţi modelul tau de telefon şi descarci aplicaţia.Succes

| piratuu a răspuns:

Nu are Android. Are sistemul de operare Bada. Poti sa ai si Anroid pe el, dar trebuie sa instalezi niste custom Rom-uri.