| FroggyFlavia a întrebat:

Scuze daca nu am ales corect categoria. Am o problema la calculator. Eu mereu il tin mereu la incarcat dar cand il scot din priza el se opreste ca si cum n-ar avea baterie. Stiti ce ar trebui sa fac? Dau funda

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ce calculator e vorba: computer sau pentru calculat?

| HaKa93 a răspuns:

Daca ai calculator e clar sa se stinga pentru ca nu merge pe baterie. ori tu te referi la laptop? pentru ca daca la laptop se stinge cu baterie in el inseamna ca nu mai este buna bateria

| RobertFHC a răspuns:

Probabil spui de laptop. Uita-te mai bine la bateria lui si vezi sa nu fie bombata sau sa se fi rupt ceva in colturi.

| Valy93 a răspuns:

Poate vrei sa spui Laptop! PC-ul nu e pe baterii -_-