| OoKidaLoveoO a întrebat:

Buna TPU.Scuze de categorie dar nu am stiut unde sa pun intrebarea si am nevoie urgent de un raspuns:Calculatorul meu porneste si cand intru pe el apare doar imaginea de pe ecran si nimic altceva.Doar poza pusa de mine, nu apare bara si nu apare nici o iconita.Am mare nevoie de ajutor:Se poate repara? Este vorba de un virus? Ce pot face? Am un proiect foarte important pentru facultate pe el si trebuie terminat. Funda.

Răspuns Câştigător
| Jhonny22 a răspuns:

Se pare ca ai un vreun virusel acolo, ce windows ai? daca ai 7, se poate da un windows repair, dai restart, apasa f8 simultan( nu tii apasat pe el, doar apesi incontinu) si dai windows repair, si dai sa iti readuci windows in ziua care stii tu ca mergea bine, poate ai instalat ceva si tia afectat windows-ul

3 răspunsuri:
| OoKidaLoveoO explică:

Well calculatorul avea o problema si am scos cablul de alimentare, dupa ce l-am reconectat a mers totusi multumesc happy

| Idontcare69 a răspuns:

Si mie mi se intampla asta. Du-l la un service pentru PC, o sa il repare. Iar daca ai proiectul pentru facultate pe el, fa intr-un fel sa il salvezi pe un stick, pana e gata calculatorul.

| Vlad20000 a răspuns:

Pai nu stiu caci pentru mine nu ai fost prea explicit daca iri arata o poza mica apasa pe ea dar daca poza e pe tot ecranul clic dreapta si vezi gasi reimprospatare sau ceva de genu depinde ce windows ai.